Kniha návštěv

Krása je to, co přežívá na věčnost.

Datum: 16.05.2011 | Vložil: Vilém

Dobrý den, tímto bych chtěl vyjádřit svůj obdiv Vaší práci. Vaše obrazy jsou opravdu velice pěkné, plné citu a lásky k přírodě. Chtěl bych Vám popřát mnoho prodaných obrazů a ještě více radosti z práce.

Jsi dobrá!

Datum: 12.05.2011 | Vložil: Zuzana

Milá Ivet,
fandím ti. Obdivuji, když lidi jdou za svým snem a ty jsi jeden z krásných příkladů. Přeji ti hodně inspirace, tvůrčího zápalu i vůle a síly vytrvat.

Máme Tě rádi

Datum: 08.05.2011 | Vložil: Tvoji milí z Vysočiny

Jsme potěšeni tím, že jsi svoji lásku k přírodě a zvířatům vložila do svých krásných obrazů. Jen tak dál, fandíme Ti.

Pokračuj ...

Datum: 08.05.2011 | Vložil: 5 Michalů

Čauky Iví,
krásné obrázky od Tebe zdobí i náš příbytek. Rádi se díváme na hru světla, stínů a barev. Musí to být vzrušující hotové dílo zakončit svým podpisem.
Vždycky se Tvými obrázky rádi potěšíme...

Milá Ivetko....

Datum: 04.05.2011 | Vložil: Ivetce

.....Tvé obrázky znám víc jak dvacet roků, ještě z doby, kdy sis ani nepomyslila, že jednou budeš pořádat výstavy. Znám Tě a vím, jak miluješ přírodu a zvířata obzvlášť. Tvoje láska k nim vyzařuje z každého Tvého obrazu.
Přeji Ti do dalších let hodně úspěchů v Tvé tvůrčí práci. JP

mamce...

Datum: 02.05.2011 | Vložil: Anet Autratová

Ahoj mami :) Tohle... tohle to všechno co moje máma namalovala to je naprosto ůžasné!!! Nejlepší na tom je že jsem se mohla dívat jak se ty díla vytváří prostě jak vznikají ta její technika malby a vůbec dnes neuvidíte jen tak jak se někdo rozhodne malovat zvířata a jejich prostředí dnes už to je jen ten 'moderní čmrkanec přes papír' a tím je dílo hotové tedy jestli se tomu může říkat dílo a... no nemám k tomu co dodat je to nepopsatelné. Jsou to zážitky na celý život

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek